wycieraczka podgumowana velvet fairytale 40x60
Nr kat. 100572963
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Skład: | Poliester |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Świąteczny |
| Grubość: | 1 mm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał: | Poliester |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Skład: | Poliester |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Świąteczny |
| Grubość: | 1 mm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał: | Poliester |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wycieraczka podgumowana velvet fairytale 40x60
Nr kat. 100572963
Możesz potrzebować



