witryna wysoka a-line 2s biały / transparentny
Nr kat. 100496039
opis produktu
Witryna wysoka A-line 2s biały / transparentny to model odpowiedni do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu oraz przedpokoju. Prezentowana witryna wysoka charakteryzuje się skandynawskim designem, łącząc łagodną kolorystykę oraz naturalne wzornictwo z minimalistyczną formą. Prezentowana witryna utrzymana jest w jasnym odcieniu bielonego dębu, który wzbogaca wzór usłojenia. Funkcjonalny mebel marki Actona wyposażony został w dwie szuflady. Klasyczne uchwyty zastępują frezowane płyciny podkreślające nowoczesny wygląd kolekcji. Witryna z przeszklonymi drzwiami uchylnymi pozwala wyeksponować pamiątki, zdjęcia, zastawę bądź dekoracje, personalizując przestrzeń. Mebel z czterema półkami powstał z płyty wiórowej laminowanej o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia. Wymiary powyższego wariantu sięgają 72 cm szerokości, 190 cm wysokości oraz 42 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Angus |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Transparentny / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna wysoka A-line 2s biały / transparentny to model odpowiedni do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu oraz przedpokoju. Prezentowana witryna wysoka charakteryzuje się skandynawskim designem, łącząc łagodną kolorystykę oraz naturalne wzornictwo z minimalistyczną formą. Prezentowana witryna utrzymana jest w jasnym odcieniu bielonego dębu, który wzbogaca wzór usłojenia. Funkcjonalny mebel marki Actona wyposażony został w dwie szuflady. Klasyczne uchwyty zastępują frezowane płyciny podkreślające nowoczesny wygląd kolekcji. Witryna z przeszklonymi drzwiami uchylnymi pozwala wyeksponować pamiątki, zdjęcia, zastawę bądź dekoracje, personalizując przestrzeń. Mebel z czterema półkami powstał z płyty wiórowej laminowanej o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia. Wymiary powyższego wariantu sięgają 72 cm szerokości, 190 cm wysokości oraz 42 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Angus |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Transparentny / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna wysoka a-line 2s biały / transparentny
Nr kat. 100496039
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









