witryna riva 1d1w1s biały / dąb harbor
Nr kat. 100616483
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Riva |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb harbor |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 212.6 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Riva |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb harbor |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 212.6 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna riva 1d1w1s biały / dąb harbor
Nr kat. 100616483
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





