witryna pafos w40/2s biały
Nr kat. 100500565
opis produktu
Witryna Pafos W40/2S biały to mebel w stylu nowoczesnym, który idealnie wpisuje się w nurt aranżacji skandynawskich i minimalistycznych. Prosta oraz bezpretensjonalna forma wąskiego regału tworzy spójną kompozycję z białym odcieniem powierzchni o perfekcyjnie gładkim wykończeniu. Powyższy projekt doskonale sprawdzi się w roli witryny do salonu, sypialni, przedpokoju, biura czy jadalni. Model wyposażony został w sześć półek wewnętrznych oraz podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania – odpowiednie do montażu lewostronnego oraz prawostronnego. Przeszklony front pozwala wyeksponować umieszczone na półkach dekoracje, pamiątki, zdjęcia oraz książki, nadając wnętrzu indywidualny charakter. Ponadto transparentna struktura szkła zapewnia witrynie optyczną lekkość. Jej wymiary wynoszą 40 cm szerokości, 200 cm wysokości oraz 29 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna Pafos W40/2S biały to mebel w stylu nowoczesnym, który idealnie wpisuje się w nurt aranżacji skandynawskich i minimalistycznych. Prosta oraz bezpretensjonalna forma wąskiego regału tworzy spójną kompozycję z białym odcieniem powierzchni o perfekcyjnie gładkim wykończeniu. Powyższy projekt doskonale sprawdzi się w roli witryny do salonu, sypialni, przedpokoju, biura czy jadalni. Model wyposażony został w sześć półek wewnętrznych oraz podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania – odpowiednie do montażu lewostronnego oraz prawostronnego. Przeszklony front pozwala wyeksponować umieszczone na półkach dekoracje, pamiątki, zdjęcia oraz książki, nadając wnętrzu indywidualny charakter. Ponadto transparentna struktura szkła zapewnia witrynie optyczną lekkość. Jej wymiary wynoszą 40 cm szerokości, 200 cm wysokości oraz 29 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna pafos w40/2s biały
Nr kat. 100500565
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







