witryna niska carrara 1d1w/afb frez biały mat
Nr kat. 100234799
opis produktu
Dobrym pomysłem na zwiększenie powierzchni do przechowywania w Twoim domu może być WITRYNA NISKA CARRARA 1D1W/AFB. Wyposażona jest w półki. Posiada drzwiczki z uchwytami z tworzywa sztucznego. Białe matowe fronty z frezowaniem wykonane są z foliowanej płyty MDF. To drewnopodobny materiał o gładkiej i nieporowatej powierzchni. Nie chłonie zabrudzeń. Korpus w kolorze dębu artisan został zrobiony z płyty laminowanej, której powierzchnia nie przyciąga kurzu. WITRYNA NISKA CARRARA 1D1W/AFB nadaje się do samodzielnego montażu. Jej wymiary wynoszą – szerokość 87,9 cm, wysokość 153,9 cm i głębokość 38,1 cm.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Carrara - frez |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 88 cm |
| Wysokość: | 153.9 cm |
| Głębokość: | 38.1 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dobrym pomysłem na zwiększenie powierzchni do przechowywania w Twoim domu może być WITRYNA NISKA CARRARA 1D1W/AFB. Wyposażona jest w półki. Posiada drzwiczki z uchwytami z tworzywa sztucznego. Białe matowe fronty z frezowaniem wykonane są z foliowanej płyty MDF. To drewnopodobny materiał o gładkiej i nieporowatej powierzchni. Nie chłonie zabrudzeń. Korpus w kolorze dębu artisan został zrobiony z płyty laminowanej, której powierzchnia nie przyciąga kurzu. WITRYNA NISKA CARRARA 1D1W/AFB nadaje się do samodzielnego montażu. Jej wymiary wynoszą – szerokość 87,9 cm, wysokość 153,9 cm i głębokość 38,1 cm.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Carrara - frez |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 88 cm |
| Wysokość: | 153.9 cm |
| Głębokość: | 38.1 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna niska carrara 1d1w/afb frez biały mat
Nr kat. 100234799
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Dobrym pomysłem na zwiększenie powierzchni do przechowywania w Twoim domu może być WITRYNA NISKA CARRARA 1D1W/AFB. Wyposażona jest w półki. Posiada drzwiczki z uchwytami z tworzywa sztucznego. Białe matowe fronty z frezowaniem wykonane są z foliowanej płyty MDF. To drewnopodobny materiał o gładkiej i nieporowatej powierzchni. Nie chłonie zabrudzeń. Korpus w kolorze dębu artisan został zrobiony z płyty laminowanej, której powierzchnia nie przyciąga kurzu. WITRYNA NISKA CARRARA 1D1W/AFB nadaje się do samodzielnego montażu. Jej wymiary wynoszą – szerokość 87,9 cm, wysokość 153,9 cm i głębokość 38,1 cm.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Carrara - frez |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 88 cm |
| Wysokość: | 153.9 cm |
| Głębokość: | 38.1 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dobierz oświetlenie
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


