witryna niska belle 2d1w biała
Nr kat. 100329249
opis produktu
Dodatkowym elementem dekoracyjnym w salonie, pokoju młodzieżowym czy dziecięcym może być wykończona w stylu skandynawskim WITRYNA NISKA BELLE 2D1W BIAŁA, która umożliwi również wygodne przechowywanie. Ma troje drzwiczek z drewnianymi uchwytami, częściowo jest przeszklona i została wyposażona w półki. Białe fronty i korpus WITRYNY NISKIEJ BELLE 2D1W BIAŁA są wykonane z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć i temperaturę oraz ścieranie, uderzenia i zadrapania. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem działania promieni słonecznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| System meblowy: | Belle |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 103 cm |
| Wysokość: | 152.5 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dodatkowym elementem dekoracyjnym w salonie, pokoju młodzieżowym czy dziecięcym może być wykończona w stylu skandynawskim WITRYNA NISKA BELLE 2D1W BIAŁA, która umożliwi również wygodne przechowywanie. Ma troje drzwiczek z drewnianymi uchwytami, częściowo jest przeszklona i została wyposażona w półki. Białe fronty i korpus WITRYNY NISKIEJ BELLE 2D1W BIAŁA są wykonane z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć i temperaturę oraz ścieranie, uderzenia i zadrapania. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem działania promieni słonecznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| System meblowy: | Belle |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 103 cm |
| Wysokość: | 152.5 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna niska belle 2d1w biała
Nr kat. 100329249
Przeglądaj inne z kolekcji
Dobierz oświetlenie
Wybrane dla Ciebie






