witryna niska a-line 2s biały / transparentny
Nr kat. 100496038
opis produktu
Witryna niska A-line 2s biały / transparentny to propozycja skierowana do salonów, sypialni, jadalni, gabinetów oraz korytarzy. Powyższy model charakteryzuje się skandynawskim designem, który łączy naturalną kolorystykę oraz wzornictwo z prostą i bezpretensjonalną formą. Prezentowana witryna niska utrzymana jest w jasnym odcieniu bielonego dębu, który wzbogaca wzór usłojenia. Funkcjonalny mebel marki Actona wyposażony został w dwie szuflady. Klasyczne uchwyty zastępują frezowane płyciny podkreślające nowoczesny charakter kolekcji. Witryna z przeszklonymi drzwiami uchylnymi pozwala wyeksponować książki, pamiątki, zdjęcia lub dekorację, dzięki którym pełni także rolę dekoracyjną oraz personalizującą przestrzeń. Mebel z trzyma półkami powstał z wytrzymałej płyty wiórowej laminowanej. Wymiary powyższego wariantu sięgają 72 cm szerokości, 145 cm wysokości oraz 36 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| System meblowy: | Line |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor frontu: | Transparentny / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna niska A-line 2s biały / transparentny to propozycja skierowana do salonów, sypialni, jadalni, gabinetów oraz korytarzy. Powyższy model charakteryzuje się skandynawskim designem, który łączy naturalną kolorystykę oraz wzornictwo z prostą i bezpretensjonalną formą. Prezentowana witryna niska utrzymana jest w jasnym odcieniu bielonego dębu, który wzbogaca wzór usłojenia. Funkcjonalny mebel marki Actona wyposażony został w dwie szuflady. Klasyczne uchwyty zastępują frezowane płyciny podkreślające nowoczesny charakter kolekcji. Witryna z przeszklonymi drzwiami uchylnymi pozwala wyeksponować książki, pamiątki, zdjęcia lub dekorację, dzięki którym pełni także rolę dekoracyjną oraz personalizującą przestrzeń. Mebel z trzyma półkami powstał z wytrzymałej płyty wiórowej laminowanej. Wymiary powyższego wariantu sięgają 72 cm szerokości, 145 cm wysokości oraz 36 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| System meblowy: | Line |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor frontu: | Transparentny / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna niska a-line 2s biały / transparentny
Nr kat. 100496038
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









