witryna nagano dąb bielony / transparentny
Nr kat. 100496046
opis produktu
Witryna Nagano dąb bielony / transparentny to model o bezpretensjonalnej formie oraz naturalnym wzornictwie, które dedykowane jest między innymi aranżacjom japandi oraz skandynawskim. Prezentowana witryna Nagano znakomicie dopełni przestrzeń salonu, sypialni, jadalni, zapewniając przestrzeń do przechowywania dekoracji, pamiątek, książek, zastawy bądź zdjęć. Mebel w odcieniu bielonego dębu powstał z płyty laminowanej, która perfekcyjnie odzwierciedla wzór usłojenia. Matowe wykończenie powierzchni dodatkowo potęguje naturalny wygląd witryny. Zaś prosta podstawa w kształcie strzelistych nóg podkreśla wizualną lekkość mebla. Kolekcję charakteryzuje bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Witryna z szufladą, przeszklonymi drzwiami uchylnymi oraz czterema półkami mierzy 80 cm szerokości, 178 cm wysokości oraz 37 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 178 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Kolor frontu: | Transparentny / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna Nagano dąb bielony / transparentny to model o bezpretensjonalnej formie oraz naturalnym wzornictwie, które dedykowane jest między innymi aranżacjom japandi oraz skandynawskim. Prezentowana witryna Nagano znakomicie dopełni przestrzeń salonu, sypialni, jadalni, zapewniając przestrzeń do przechowywania dekoracji, pamiątek, książek, zastawy bądź zdjęć. Mebel w odcieniu bielonego dębu powstał z płyty laminowanej, która perfekcyjnie odzwierciedla wzór usłojenia. Matowe wykończenie powierzchni dodatkowo potęguje naturalny wygląd witryny. Zaś prosta podstawa w kształcie strzelistych nóg podkreśla wizualną lekkość mebla. Kolekcję charakteryzuje bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Witryna z szufladą, przeszklonymi drzwiami uchylnymi oraz czterema półkami mierzy 80 cm szerokości, 178 cm wysokości oraz 37 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 178 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Kolor frontu: | Transparentny / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna nagano dąb bielony / transparentny
Nr kat. 100496046
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











