witryna marte 4d5s biały / transparentny
Nr kat. 100496044
opis produktu
Witryna Marte 4d5s biały / transparentny to pojemny mebel do salonu, gabinetu, jadalni, sypialni oraz przedpokoju, który doskonale odnajdzie się we współczesnych aranżacjach wnętrz. Prezentowana witryna charakteryzuje się neutralną kolorystyką oraz prostą bryłą, zachowując uniwersalność oraz łatwość dopasowania się do pomieszczeń w stylu skandynawskim, nowoczesnym, japandi czy mid-century. Mebel w łagodnym odcieniu bielonego dębu prezentuje subtelny wzór usłojenia. Matowa powierzchnia potęguje naturalny wygląd struktury. Witryna Marte posiada cztery szuflady, pięć drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz liczne półki. Transparentne przeszklenie wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego pozwala wyeksponować ozdoby, pamiątki, zdjęcia bądź książki, pełniąc jednocześnie rolę dekoracyjną. Klasyczne uchwyty zostały zastąpione przez frezowane płyciny, które wzbogacają nieszablonowe wzornictwo, a jednocześnie akcentują współczesny charakter kolekcji. Model wykonany z płyty laminowanej mierzy 140 cm szerokości, 148 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 5 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 148 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały / Transparentny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna Marte 4d5s biały / transparentny to pojemny mebel do salonu, gabinetu, jadalni, sypialni oraz przedpokoju, który doskonale odnajdzie się we współczesnych aranżacjach wnętrz. Prezentowana witryna charakteryzuje się neutralną kolorystyką oraz prostą bryłą, zachowując uniwersalność oraz łatwość dopasowania się do pomieszczeń w stylu skandynawskim, nowoczesnym, japandi czy mid-century. Mebel w łagodnym odcieniu bielonego dębu prezentuje subtelny wzór usłojenia. Matowa powierzchnia potęguje naturalny wygląd struktury. Witryna Marte posiada cztery szuflady, pięć drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz liczne półki. Transparentne przeszklenie wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego pozwala wyeksponować ozdoby, pamiątki, zdjęcia bądź książki, pełniąc jednocześnie rolę dekoracyjną. Klasyczne uchwyty zostały zastąpione przez frezowane płyciny, które wzbogacają nieszablonowe wzornictwo, a jednocześnie akcentują współczesny charakter kolekcji. Model wykonany z płyty laminowanej mierzy 140 cm szerokości, 148 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 5 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 148 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały / Transparentny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna marte 4d5s biały / transparentny
Nr kat. 100496044
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










