witryna marte 4d biały / transparentny
Nr kat. 100496043
opis produktu
Witryna Marte 4d biały / transparentny to pojemny model, który doskonale odnajdzie się we współczesnych aranżacjach wnętrz. Prezentowana witryna charakteryzuje się neutralną kolorystyką oraz prostą bryłą, zapewniając łatwość i wszechstronność aranżacji. Powyższy wariant doskonale wpisuje się w charakter pomieszczeń w stylu skandynawskim, nowoczesnym oraz japandi. Mebel w łagodnym odcieniu bielonego dębu prezentuje subtelny wzór usłojenia. Matowa powierzchnia potęguje naturalny wygląd mebla. Witryna Marte wyposażona została w cztery drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pięć półek. Transparentne przeszklenie wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego pozwala wyeksponować dekoracje, pamiątki, zdjęcia bądź zastawę stołową. Klasyczne uchwyty zastąpione przez frezowane płyciny podkreślają nowoczesne wzornictwo, a jednocześnie służą wizualnej harmonii. Model wykonany z płyty laminowanej mierzy 94 cm szerokości, 192 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 192 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały / Transparentny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna Marte 4d biały / transparentny to pojemny model, który doskonale odnajdzie się we współczesnych aranżacjach wnętrz. Prezentowana witryna charakteryzuje się neutralną kolorystyką oraz prostą bryłą, zapewniając łatwość i wszechstronność aranżacji. Powyższy wariant doskonale wpisuje się w charakter pomieszczeń w stylu skandynawskim, nowoczesnym oraz japandi. Mebel w łagodnym odcieniu bielonego dębu prezentuje subtelny wzór usłojenia. Matowa powierzchnia potęguje naturalny wygląd mebla. Witryna Marte wyposażona została w cztery drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pięć półek. Transparentne przeszklenie wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego pozwala wyeksponować dekoracje, pamiątki, zdjęcia bądź zastawę stołową. Klasyczne uchwyty zastąpione przez frezowane płyciny podkreślają nowoczesne wzornictwo, a jednocześnie służą wizualnej harmonii. Model wykonany z płyty laminowanej mierzy 94 cm szerokości, 192 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 192 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały / Transparentny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna marte 4d biały / transparentny
Nr kat. 100496043
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










