witryna bullet w-1 czarna stelaż złoty
Nr kat. 100620876
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Bullet |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Bullet |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna bullet w-1 czarna stelaż złoty
Nr kat. 100620876
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









