witryna bellano 1w2s dąb evoke / czarny
Nr kat. 100616422
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Bellano |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb evoke |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 68 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb evoke |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Bellano |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb evoke |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 68 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb evoke |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna bellano 1w2s dąb evoke / czarny
Nr kat. 100616422
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







