WILK POPIEL
1/4

opis produktu

Dywan WILK POPIEL to coś dla tych, którzy uwielbiają geometryczne projekty i rysunki. W tym przypadku prezentujemy misternie i precyzyjnie wykonany obraz wilka na jasnym tle. Zdecydowanie przyciąga uwagę i nadaje charakteru. Może również przyczynić się do powiększenia optycznego pomieszczenia. Najlepiej sprawdzi się w wystroju nowoczesnym, industrialnym lub minimalistycznym. W przypadku wyposażenia klasycznego zalecana jest ostrożność. Produkt wykonany jest całkowicie z polipropylenu, który zapewnia odporność na ścieranie i udeptywanie, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i dłuższe utrzymanie kolorów. Ma również właściwości antystatyczne. Polecamy do salonu.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Dziecięce
Materiał:100% Polipropylen
Gwarancja:2 lata
Kolor:Szare
Wysokość runa:7 mm
Waga całkowita:2117 g/m2
Wzór:
  • 3D
  • Młodzieżowy
Dostępny tylko w Komfort:TAK
Rozmiar:1.33 x 1.90 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:Do pokoju dziecięcego
Ogrzewanie podłogowe:Tak
Wyprzedaż:Tak

Opinie

wilk popiel

Nr kat. 100124327

299 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.