wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia bianco adi_a621
Nr kat. 100486506
opis produktu
Wieszak na ręcznik z serii Silia zachwyca prostą formą i wysoką jakością wykonania. Wytworzony jest z wysokiej jakości mosiądzu, a nieestetyczne elementy montażowe zostały perfekcyjnie ukryte. Wieszak w matowym, białym kolorze doda Twojej łazience stylu i elegancji. Minimalizm i estetyka nigdy nie wychodzą z mody, dlatego masz pewność, że Twoja łazienka zawsze będzie atrakcyjna.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 11.3 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_A621 |
| Waga brutto: | 0.540 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie matowe |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak na ręcznik z serii Silia zachwyca prostą formą i wysoką jakością wykonania. Wytworzony jest z wysokiej jakości mosiądzu, a nieestetyczne elementy montażowe zostały perfekcyjnie ukryte. Wieszak w matowym, białym kolorze doda Twojej łazience stylu i elegancji. Minimalizm i estetyka nigdy nie wychodzą z mody, dlatego masz pewność, że Twoja łazienka zawsze będzie atrakcyjna.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 11.3 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_A621 |
| Waga brutto: | 0.540 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie matowe |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia bianco adi_a621
Nr kat. 100486506
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




