wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia nero adi_n621
Nr kat. 100397114
opis produktu
Ścienny wieszak na ręcznik to wysublimowany produkt, który pomoże Ci utrzymać w łazience porządek. Zachwyca minimalną formą i nietuzinkowym wykończeniem. Nero to kolor, który przyciąga i tworzy tajemnicę. Czarne, satynowe dodatki w połączeniu z kamieniem lub betonem nadają wnętrzu industrialny charakter. Wieszak na ręcznik wykonany jest z trwałego mosiądzu, a wszystkie elementy montażowe zostały skrzętnie ukryte.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 11.3 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_N621 |
| Waga brutto: | 0.540 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ścienny wieszak na ręcznik to wysublimowany produkt, który pomoże Ci utrzymać w łazience porządek. Zachwyca minimalną formą i nietuzinkowym wykończeniem. Nero to kolor, który przyciąga i tworzy tajemnicę. Czarne, satynowe dodatki w połączeniu z kamieniem lub betonem nadają wnętrzu industrialny charakter. Wieszak na ręcznik wykonany jest z trwałego mosiądzu, a wszystkie elementy montażowe zostały skrzętnie ukryte.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 11.3 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_N621 |
| Waga brutto: | 0.540 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia nero adi_n621
Nr kat. 100397114
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















