wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia titanium adi_d621
Nr kat. 100397115
opis produktu
Wieszak na ręcznik w wykończeniu titanium wprowadzi do Twojej łazienki nutkę ekstrawagancji. To minimalistyczne, a zarazem bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Wieszak jest solidnie wykonany, z wysokiej jakości mosiądzu. Nieestetyczne elementy montażowe zostały perfekcyjnie ukryte. Akcesoria Silia pomogą Ci utrzymać porządek, będą jednocześnie subtelnym elementem dekoracyjnym. Innowacyjne wykończenie titanium pozwala na stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wysokość: | 11.3 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_D621 |
| Waga brutto: | 0.560 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak na ręcznik w wykończeniu titanium wprowadzi do Twojej łazienki nutkę ekstrawagancji. To minimalistyczne, a zarazem bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Wieszak jest solidnie wykonany, z wysokiej jakości mosiądzu. Nieestetyczne elementy montażowe zostały perfekcyjnie ukryte. Akcesoria Silia pomogą Ci utrzymać porządek, będą jednocześnie subtelnym elementem dekoracyjnym. Innowacyjne wykończenie titanium pozwala na stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wysokość: | 11.3 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_D621 |
| Waga brutto: | 0.560 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia titanium adi_d621
Nr kat. 100397115
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





