wanna wolnostojąca besco siya 172x100 cm odlew mineralny biały mat klik-klak czyszczony od góry grafitowy wmmb-172sgr
Nr kat. 100463057
opis produktu
Wanna wolnostojąca Besco Siya 172x100 cm odlew mineralny biały mat klik-klak czyszczony od góry grafitowy WMMB-172SGR to elegancka i nowoczesna propozycja dla osób poszukujących harmonii formy i funkcjonalności. Jej smukły, owalny kształt i wykończenie w matowej bieli subtelnie podkreślają minimalistyczny design, który idealnie współgra z wieloma stylami łazienek – od nowoczesnych, przez skandynawskie, aż po klasyczne przestrzenie o stonowanym charakterze. Odpływ umiejscowiony centralnie zapewnia komfort użytkowania z każdej strony, a dopracowany wizualnie i praktyczny syfon w kolorze grafitowym z funkcją klik-klak czyszczony od góry dodatkowo podnosi estetykę i wygodę użytkowania. Wanna została wykonana z trwałego odlewu mineralnego, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i długo utrzymuje ciepło wody, co przekłada się na komfort długich kąpieli. Jej wymiary to – długość 170 cm, szerokość 100 cm i wysokość 63 cm. Głębokość wynosząca 47 cm oraz pojemność aż 250 litrów zapewniają pełne zanurzenie i maksymalny relaks. Wanna Besco Siya objęta jest dziesięcioletnią gwarancją. Dodatkowym atutem jest dostępność różnych wersji kolorystycznych, co pozwala jeszcze lepiej dopasować produkt do wystroju łazienki.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Długość: | 172 cm |
| Kolekcja: | Siya |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Grafit |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 350 L |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | WMMB-172SGR |
| Waga brutto: | 121 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanna wolnostojąca Besco Siya 172x100 cm odlew mineralny biały mat klik-klak czyszczony od góry grafitowy WMMB-172SGR to elegancka i nowoczesna propozycja dla osób poszukujących harmonii formy i funkcjonalności. Jej smukły, owalny kształt i wykończenie w matowej bieli subtelnie podkreślają minimalistyczny design, który idealnie współgra z wieloma stylami łazienek – od nowoczesnych, przez skandynawskie, aż po klasyczne przestrzenie o stonowanym charakterze. Odpływ umiejscowiony centralnie zapewnia komfort użytkowania z każdej strony, a dopracowany wizualnie i praktyczny syfon w kolorze grafitowym z funkcją klik-klak czyszczony od góry dodatkowo podnosi estetykę i wygodę użytkowania. Wanna została wykonana z trwałego odlewu mineralnego, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i długo utrzymuje ciepło wody, co przekłada się na komfort długich kąpieli. Jej wymiary to – długość 170 cm, szerokość 100 cm i wysokość 63 cm. Głębokość wynosząca 47 cm oraz pojemność aż 250 litrów zapewniają pełne zanurzenie i maksymalny relaks. Wanna Besco Siya objęta jest dziesięcioletnią gwarancją. Dodatkowym atutem jest dostępność różnych wersji kolorystycznych, co pozwala jeszcze lepiej dopasować produkt do wystroju łazienki.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Długość: | 172 cm |
| Kolekcja: | Siya |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Grafit |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 350 L |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | WMMB-172SGR |
| Waga brutto: | 121 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca besco siya 172x100 cm odlew mineralny biały mat klik-klak czyszczony od góry grafitowy wmmb-172sgr
Nr kat. 100463057
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






