wanna wolnostojąca besco siya 172x100 cm odlew mineralny biały mat klik-klak czyszczony od góry chrom wmmb-172skc
Nr kat. 100463053
opis produktu
Wanna wolnostojąca Besco Siya 172x100 cm odlew mineralny biały mat klik-klak czyszczony od góry chrom WMMB-172SKC to doskonały wybór dla osób poszukujących elegancji, komfortu i nowoczesnej estetyki w swojej łazience. Jej harmonijna, owalna forma przyciąga wzrok subtelną asymetrią i tworzy przytulną przestrzeń do relaksu. Dzięki wykonaniu z odlewu mineralnego, wanna zachwyca gładką, matową powierzchnią w odcieniu śnieżnej bieli, która nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest wyjątkowo przyjemna w dotyku. Model ten ma długość 170 cm, szerokość 100 cm, wysokość 63 cm oraz głębokość 47 cm, co zapewnia optymalną przestrzeń dla jednej osoby i umożliwia komfortową kąpiel. Pojemność wanny wynosi aż 250 litrów, a środkowy odpływ typu klik-klak w eleganckim, chromowanym wykończeniu nie tylko podkreśla nowoczesny styl produktu, ale także został wyposażony w funkcję łatwego czyszczenia od góry — rozwiązanie szczególnie praktyczne na co dzień. Wanna Besco Siya doskonale odnajdzie się w przestrzeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, japandi czy glamour. To propozycja dla tych, którzy pragną wnieść do łazienki odrobinę luksusu, jednocześnie ceniąc funkcjonalność i solidność wykonania. Produkt objęty jest dziesięcioletnią gwarancją. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Długość: | 172 cm |
| Kolekcja: | Siya |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 350 L |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | WMMB-172SKC |
| Waga brutto: | 121 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanna wolnostojąca Besco Siya 172x100 cm odlew mineralny biały mat klik-klak czyszczony od góry chrom WMMB-172SKC to doskonały wybór dla osób poszukujących elegancji, komfortu i nowoczesnej estetyki w swojej łazience. Jej harmonijna, owalna forma przyciąga wzrok subtelną asymetrią i tworzy przytulną przestrzeń do relaksu. Dzięki wykonaniu z odlewu mineralnego, wanna zachwyca gładką, matową powierzchnią w odcieniu śnieżnej bieli, która nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest wyjątkowo przyjemna w dotyku. Model ten ma długość 170 cm, szerokość 100 cm, wysokość 63 cm oraz głębokość 47 cm, co zapewnia optymalną przestrzeń dla jednej osoby i umożliwia komfortową kąpiel. Pojemność wanny wynosi aż 250 litrów, a środkowy odpływ typu klik-klak w eleganckim, chromowanym wykończeniu nie tylko podkreśla nowoczesny styl produktu, ale także został wyposażony w funkcję łatwego czyszczenia od góry — rozwiązanie szczególnie praktyczne na co dzień. Wanna Besco Siya doskonale odnajdzie się w przestrzeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, japandi czy glamour. To propozycja dla tych, którzy pragną wnieść do łazienki odrobinę luksusu, jednocześnie ceniąc funkcjonalność i solidność wykonania. Produkt objęty jest dziesięcioletnią gwarancją. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Długość: | 172 cm |
| Kolekcja: | Siya |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 350 L |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | WMMB-172SKC |
| Waga brutto: | 121 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca besco siya 172x100 cm odlew mineralny biały mat klik-klak czyszczony od góry chrom wmmb-172skc
Nr kat. 100463053
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






