wanna wolnostojąca 190x100 roca aura nogi w komplecie a24t263000
Nr kat. 100264150
opis produktu
Szukasz produktu, który pozwoli Ci się zrelaksować po długim dniu? W takim razie WANNA WOLNOSTOJĄCA 190X100 ROCA AURA A24T263000 jest propozycją dla Ciebie. Produkt będzie pasował do wnętrza, niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Jego wysokość to 65 cm, długość to 190 cm, szerokość to 100 cm, a głębokość to 47 cm. Pojemność wynosi 270 L. Prezentuje owalny kształt. WANNA WOLNOSTOJĄCA 190X100 ROCA AURA A24T263000 została wykonana z akrylu. Dzięki temu materiałowi dobrze utrzymuje temperaturę wody. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt WANNA WOLNOSTOJĄCA 190X100 ROCA AURA A24T263000.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Brak, możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | A24T263000 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz produktu, który pozwoli Ci się zrelaksować po długim dniu? W takim razie WANNA WOLNOSTOJĄCA 190X100 ROCA AURA A24T263000 jest propozycją dla Ciebie. Produkt będzie pasował do wnętrza, niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Jego wysokość to 65 cm, długość to 190 cm, szerokość to 100 cm, a głębokość to 47 cm. Pojemność wynosi 270 L. Prezentuje owalny kształt. WANNA WOLNOSTOJĄCA 190X100 ROCA AURA A24T263000 została wykonana z akrylu. Dzięki temu materiałowi dobrze utrzymuje temperaturę wody. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt WANNA WOLNOSTOJĄCA 190X100 ROCA AURA A24T263000.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Brak, możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | A24T263000 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca 190x100 roca aura nogi w komplecie a24t263000
Nr kat. 100264150
Zobacz inne z kolekcji




