wanna wolnostojąca 185x94 roca beyond a248453000
Nr kat. 100264153
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia łazienki, który łączy w sobie funkcjonalność i elegancję? W takim razie WANNA WOLNOSTOJĄCA 185X94 ROCA BEYOND A248453000 jest właśnie dla Ciebie. Produkt będzie pasował do wnętrza, niezależnie od tego czy zostało urządzone w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Jego wysokość to 60 cm, długość to 180 cm, szerokość to 93,7 cm, a głębokość to 45 cm. Pojemność wynosi 290 L. Prezentuje biały kolor i owalny kształt. WANNA WOLNOSTOJĄCA 185X94 ROCA BEYOND A248453000 została wykonana z odlewu mineralnego. Dzięki temu materiałowi jest bardzo trwała – odporna na ścieranie i zabrudzenia. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt WANNA WOLNOSTOJĄCA 185X94 ROCA BEYOND A248453000.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 93.7 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 290 L |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Brak, wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | A248453000 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia łazienki, który łączy w sobie funkcjonalność i elegancję? W takim razie WANNA WOLNOSTOJĄCA 185X94 ROCA BEYOND A248453000 jest właśnie dla Ciebie. Produkt będzie pasował do wnętrza, niezależnie od tego czy zostało urządzone w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Jego wysokość to 60 cm, długość to 180 cm, szerokość to 93,7 cm, a głębokość to 45 cm. Pojemność wynosi 290 L. Prezentuje biały kolor i owalny kształt. WANNA WOLNOSTOJĄCA 185X94 ROCA BEYOND A248453000 została wykonana z odlewu mineralnego. Dzięki temu materiałowi jest bardzo trwała – odporna na ścieranie i zabrudzenia. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt WANNA WOLNOSTOJĄCA 185X94 ROCA BEYOND A248453000.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 93.7 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 290 L |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Brak, wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | A248453000 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca 185x94 roca beyond a248453000
Nr kat. 100264153
Zobacz inne z kolekcji




