wanna wolnostojąca besco viya glam 160x70 cm owalna odlew mineralny grafitowy/biały połysk wmd-160-vg
Nr kat. 100316238
opis produktu
Viya Glam to wyjątkowa wanna wolnostojąca od Besco, urzekająca designem i jakością wykonania. Wanna ma kształt owalny, a jej wymiary to 160 cm długości, 70 cm szerokości i 43 cm głębokości. Wykonana jest z odlewu mineralnego w kolorze białym, natomiast powierzchnia wanny wykończona jest z połyskiem. Zaokrąglona forma, w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami, sprawia, że wanna Viya Glam wkomponuje się w każdą aranżację łazienki. Wanna ma pojemność 170 litrów i jest wyposażona w dodatkowe nogi, które umożliwiają regulację. Co więcej, powierzchnia wanny posiada specjalną powłokę antybakteryjną, która zapobiega gromadzeniu się bakterii. Wanna Viya Glam to innowacyjny produkt, dzięki któremu możesz cieszyć się komfortem podczas kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kolekcja: | viya |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | WMD-160-VG |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Viya Glam to wyjątkowa wanna wolnostojąca od Besco, urzekająca designem i jakością wykonania. Wanna ma kształt owalny, a jej wymiary to 160 cm długości, 70 cm szerokości i 43 cm głębokości. Wykonana jest z odlewu mineralnego w kolorze białym, natomiast powierzchnia wanny wykończona jest z połyskiem. Zaokrąglona forma, w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami, sprawia, że wanna Viya Glam wkomponuje się w każdą aranżację łazienki. Wanna ma pojemność 170 litrów i jest wyposażona w dodatkowe nogi, które umożliwiają regulację. Co więcej, powierzchnia wanny posiada specjalną powłokę antybakteryjną, która zapobiega gromadzeniu się bakterii. Wanna Viya Glam to innowacyjny produkt, dzięki któremu możesz cieszyć się komfortem podczas kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kolekcja: | viya |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | WMD-160-VG |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca besco viya glam 160x70 cm owalna odlew mineralny grafitowy/biały połysk wmd-160-vg
Nr kat. 100316238
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





