wanna wolnostojąca besco goya 160x70 cm owalna biały połysk klik-klak złoty czyszczony od góry wmd-160-gkg
Nr kat. 100320274
opis produktu
Wanna wolnostojąca Besco Goya w kolorze białym sprawdzi się doskonale we wnętrzu niemal każdej łazienki. Goya to model wykonany z odlewu mineralnego, charakteryzujący się wykończeniem w połysku. Oferuje elegancki styl w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem, które będzie służyło przez wiele lat. Wyposażona została w syfon Klik Klak, dzięki któremu zyskuje szybką, prostą obsługę. Wanna posiada szerokość 160 cm, długość 70 cm, głębokość 44 cm. Jej wytrzymała powłoka antybakteryjna chroni przed osadzaniem się brudu oraz bakterii. Wyposażona w kompletne wyposażenie, w tym syfon, a także regulowane nogi, dzięki którym wanna ustawi się w odpowiedniej pozycji. Wanna Goya zapewnia relaksujące kąpiele. Gwarancja producenta wynosi 10 lat.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 160 cm |
| Kolekcja: | goya |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Złoty |
| Produkt polski: | Tak |
| Długość dna wanny: | 120.000 |
| Szerokość dna wanny: | 48.000 |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | WMD-160-GKG |
| Waga brutto: | 142 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanna wolnostojąca Besco Goya w kolorze białym sprawdzi się doskonale we wnętrzu niemal każdej łazienki. Goya to model wykonany z odlewu mineralnego, charakteryzujący się wykończeniem w połysku. Oferuje elegancki styl w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem, które będzie służyło przez wiele lat. Wyposażona została w syfon Klik Klak, dzięki któremu zyskuje szybką, prostą obsługę. Wanna posiada szerokość 160 cm, długość 70 cm, głębokość 44 cm. Jej wytrzymała powłoka antybakteryjna chroni przed osadzaniem się brudu oraz bakterii. Wyposażona w kompletne wyposażenie, w tym syfon, a także regulowane nogi, dzięki którym wanna ustawi się w odpowiedniej pozycji. Wanna Goya zapewnia relaksujące kąpiele. Gwarancja producenta wynosi 10 lat.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 160 cm |
| Kolekcja: | goya |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Złoty |
| Produkt polski: | Tak |
| Długość dna wanny: | 120.000 |
| Szerokość dna wanny: | 48.000 |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | WMD-160-GKG |
| Waga brutto: | 142 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca besco goya 160x70 cm owalna biały połysk klik-klak złoty czyszczony od góry wmd-160-gkg
Nr kat. 100320274
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







