wanna wolnostojąca 160x70 besco goya
Nr kat. 100181030



opis produktu
Wanna wolnostojąca z serii Goya polskiej marki Besco to wyjątkowy produkt o zaletach estetycznych i funkcjonalnych. Czarny kolor zdobywa popularność w aranżacjach łazienkowych. Może to być najbardziej wyróżniający się element wystroju. Wanna Besco charakteryzuje się także bardzo lekkim i smukłym kształtem, który podkreśla jej nowoczesność. Marka zadbała również o najwyższą jakość wykonania. Do produkcji wanny wykorzystano innowacyjny materiał Mineral DuraBe, który jest wyjątkowo trwały i odporny na rysy i plamy. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się maksymalną higieną i łatwością pielęgnacji. Prezentowany model ma wymiar 160 cm x 70 cm oraz 170 litrów objętości do przelewu. 10-letnia gwarancja w cenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | goya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Długość dna wanny: | 120.000 |
| Szerokość dna wanny: | 48.000 |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Kod producenta: | WMD-160-GB |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 142 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Wanna wolnostojąca z serii Goya polskiej marki Besco to wyjątkowy produkt o zaletach estetycznych i funkcjonalnych. Czarny kolor zdobywa popularność w aranżacjach łazienkowych. Może to być najbardziej wyróżniający się element wystroju. Wanna Besco charakteryzuje się także bardzo lekkim i smukłym kształtem, który podkreśla jej nowoczesność. Marka zadbała również o najwyższą jakość wykonania. Do produkcji wanny wykorzystano innowacyjny materiał Mineral DuraBe, który jest wyjątkowo trwały i odporny na rysy i plamy. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się maksymalną higieną i łatwością pielęgnacji. Prezentowany model ma wymiar 160 cm x 70 cm oraz 170 litrów objętości do przelewu. 10-letnia gwarancja w cenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | goya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Długość dna wanny: | 120.000 |
| Szerokość dna wanny: | 48.000 |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Kod producenta: | WMD-160-GB |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 142 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca 160x70 besco goya
Nr kat. 100181030
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Wanna wolnostojąca z serii Goya polskiej marki Besco to wyjątkowy produkt o zaletach estetycznych i funkcjonalnych. Czarny kolor zdobywa popularność w aranżacjach łazienkowych. Może to być najbardziej wyróżniający się element wystroju. Wanna Besco charakteryzuje się także bardzo lekkim i smukłym kształtem, który podkreśla jej nowoczesność. Marka zadbała również o najwyższą jakość wykonania. Do produkcji wanny wykorzystano innowacyjny materiał Mineral DuraBe, który jest wyjątkowo trwały i odporny na rysy i plamy. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się maksymalną higieną i łatwością pielęgnacji. Prezentowany model ma wymiar 160 cm x 70 cm oraz 170 litrów objętości do przelewu. 10-letnia gwarancja w cenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | goya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Długość dna wanny: | 120.000 |
| Szerokość dna wanny: | 48.000 |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Kod producenta: | WMD-160-GB |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 142 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


