wanna narożna lewa besco zoya glam 150x75 cm złoty maskownica syfonu z przelewem biała wa-150-zlzb
Nr kat. 100345252
opis produktu
Wanna wolnostojąca 150x75 lewa Besco Zoya Glam Wa-150-zlzb to model mierzący 150 cm długości, 75 cm szerokości oraz 58 cm wysokości. Powyższa wanna asymetryczna, która sprawdzi się w montażu przyściennym w narożniku, posiada zaokrąglony brzeg. Model w złotym odcieniu posiada białe wypełnienie wnętrza. Dedykowany aranżacjom glamour, deluxe, art deco oraz ekstrawaganckim, wyróżnia się nie tylko efektownym wyglądem, ale również funkcjonalnością. Wanny akrylowe zapewniają łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym oraz gładką powierzchnią. Model ze środkowym odpływem, otworem przelewowym oraz zintegrowaną obudową występuje w komplecie z syfonem.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | zoya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Kod producenta: | WA-150-ZLZB |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanna wolnostojąca 150x75 lewa Besco Zoya Glam Wa-150-zlzb to model mierzący 150 cm długości, 75 cm szerokości oraz 58 cm wysokości. Powyższa wanna asymetryczna, która sprawdzi się w montażu przyściennym w narożniku, posiada zaokrąglony brzeg. Model w złotym odcieniu posiada białe wypełnienie wnętrza. Dedykowany aranżacjom glamour, deluxe, art deco oraz ekstrawaganckim, wyróżnia się nie tylko efektownym wyglądem, ale również funkcjonalnością. Wanny akrylowe zapewniają łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym oraz gładką powierzchnią. Model ze środkowym odpływem, otworem przelewowym oraz zintegrowaną obudową występuje w komplecie z syfonem.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | zoya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Kod producenta: | WA-150-ZLZB |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa besco zoya glam 150x75 cm złoty maskownica syfonu z przelewem biała wa-150-zlzb
Nr kat. 100345252
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Wanna wolnostojąca 150x75 lewa Besco Zoya Glam Wa-150-zlzb to model mierzący 150 cm długości, 75 cm szerokości oraz 58 cm wysokości. Powyższa wanna asymetryczna, która sprawdzi się w montażu przyściennym w narożniku, posiada zaokrąglony brzeg. Model w złotym odcieniu posiada białe wypełnienie wnętrza. Dedykowany aranżacjom glamour, deluxe, art deco oraz ekstrawaganckim, wyróżnia się nie tylko efektownym wyglądem, ale również funkcjonalnością. Wanny akrylowe zapewniają łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym oraz gładką powierzchnią. Model ze środkowym odpływem, otworem przelewowym oraz zintegrowaną obudową występuje w komplecie z syfonem.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | zoya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Kod producenta: | WA-150-ZLZB |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


