wanna przyścienna senti maletto 170x75 cm akryl biały połysk
Nr kat. 100581760
opis produktu
Akryl wysokiej jakości
Ciepły w dotyku, łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Zachowuje perfekcyjny wygląd na lata i sprawia, że wanna jest zarówno estetyczna, jak i maksymalnie funkcjonalna
Regulowane nóżki
System mocnych nóżek z tworzywa o podwyższonej odporności – gwarantuje stabilność oraz możliwość precyzyjnego wypoziomowania
Funkcjonalny rant
Dodatkowa przestrzeń przy wannie – idealna pod montaż baterii wielootworowej lub służąca jako dodatkowe miejsce, np. na kosmetyki
Łatwość czyśczenia
Nowoczesny syfon z korkiem klik-klak w kolorze białym z systemem czyszczenia od góry gwarantuje łatwość w usuwaniu zabrudzeń bez konieczności demontażu syfonu
Ponadczasowa kolorystyka
Uniwersalny odcień bieli Eurowhite, zgodny z europejskim standardem, pozwala na łatwe dopasowanie pozostałych elementów wyposażenia łazienki
Przelew szczelinowy
Subtelnie zintegrowany z konstrukcją wanny przelew szczelinowy to estetyczne i minimalistyczne rozwiązanie bez wystających elementów
Opcje premium
Możliwość rozbudowy o systemy relaksacyjne: hydromasaż i chromoterapię pozwala stworzyć w pełni spersonalizowany wariant – luksusową wannę szytą na miarę Twoich potrzeb. Konfiguracja dostępna na zamówienie poprzez formularz online
Gwarancja niezmienności barwy akrylu
Wysokiej jakości akryl sanitarny gwarantuje trwałość i odporność użytkowania wanny Maletto Senti nawet przez 10 lat
Produkowana w Polsce
Wanna produkowana w Polsce, wyłącznie dla marki Senti, to gwarancja najwyższej jakości na długie lata
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 170 cm |
| Kolekcja: | Maletto |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Produkt polski: | Tak |
| Długość dna wanny: | 134.000 |
| Szerokość dna wanny: | 47.000 |
| Szeroki rant: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 175X80X80 CM |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Marka: | Senti |
| Szerokość: | 75 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 240 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Przyścienna |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 51 kg |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Akryl wysokiej jakości
Ciepły w dotyku, łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Zachowuje perfekcyjny wygląd na lata i sprawia, że wanna jest zarówno estetyczna, jak i maksymalnie funkcjonalna
Regulowane nóżki
System mocnych nóżek z tworzywa o podwyższonej odporności – gwarantuje stabilność oraz możliwość precyzyjnego wypoziomowania
Funkcjonalny rant
Dodatkowa przestrzeń przy wannie – idealna pod montaż baterii wielootworowej lub służąca jako dodatkowe miejsce, np. na kosmetyki
Łatwość czyśczenia
Nowoczesny syfon z korkiem klik-klak w kolorze białym z systemem czyszczenia od góry gwarantuje łatwość w usuwaniu zabrudzeń bez konieczności demontażu syfonu
Ponadczasowa kolorystyka
Uniwersalny odcień bieli Eurowhite, zgodny z europejskim standardem, pozwala na łatwe dopasowanie pozostałych elementów wyposażenia łazienki
Przelew szczelinowy
Subtelnie zintegrowany z konstrukcją wanny przelew szczelinowy to estetyczne i minimalistyczne rozwiązanie bez wystających elementów
Opcje premium
Możliwość rozbudowy o systemy relaksacyjne: hydromasaż i chromoterapię pozwala stworzyć w pełni spersonalizowany wariant – luksusową wannę szytą na miarę Twoich potrzeb. Konfiguracja dostępna na zamówienie poprzez formularz online
Gwarancja niezmienności barwy akrylu
Wysokiej jakości akryl sanitarny gwarantuje trwałość i odporność użytkowania wanny Maletto Senti nawet przez 10 lat
Produkowana w Polsce
Wanna produkowana w Polsce, wyłącznie dla marki Senti, to gwarancja najwyższej jakości na długie lata
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 170 cm |
| Kolekcja: | Maletto |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Produkt polski: | Tak |
| Długość dna wanny: | 134.000 |
| Szerokość dna wanny: | 47.000 |
| Szeroki rant: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 175X80X80 CM |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Marka: | Senti |
| Szerokość: | 75 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 240 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Przyścienna |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 51 kg |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna przyścienna senti maletto 170x75 cm akryl biały połysk
Nr kat. 100581760
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie







