wanna przyścienna polimat murena 170x75 cm owalna efektowny popiel syfon czarny połysk
Nr kat. 100561662
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 170 cm |
| Kolekcja: | Murena |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Czarny |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 312 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | 00747+00241 |
| Nowość: | Tak |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 170 cm |
| Kolekcja: | Murena |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Czarny |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 312 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | 00747+00241 |
| Nowość: | Tak |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna przyścienna polimat murena 170x75 cm owalna efektowny popiel syfon czarny połysk
Nr kat. 100561662
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




