wanna do zabudowy excellent savia 170x75 cm prostokątna biały wanl.sav170.75wh
Nr kat. 100434974




opis produktu
Znakomitą propozycją do łazienki jest Wanna Do Zabudowy Excellent Savia 170x75 Cm Prostokątna Biały Wanl.Sav170.75wh, która wyróżnia się nowoczesnym designem oraz wspaniałą funkcjonalnością. Jej prostokątny kształt o wymiarach 170 x 75 cm idealnie wpasowuje się do aranżacji łazienkowych, zapewniając przyjemną przestrzeń do relaksu. Wygodne oparcie po jednej stronie wanny gwarantuje komfort podczas kąpieli. Wanna wykonana z wysokiej jakości akrylu jest trwała, jak również łatwa w utrzymaniu w czystości. Doskonale zatrzymuje ciepło wody, co pozwala na dłuższe korzystanie z kąpieli. Jej powierzchnia jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Wykończona w klasycznym białym kolorze, dodaje pomieszczeniu lekkości i elegancji.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Savia |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Długość dna wanny: | 121.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | WANL.SAV170.75WH |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X77X40 CM |
| Waga brutto: | 21.800 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Znakomitą propozycją do łazienki jest Wanna Do Zabudowy Excellent Savia 170x75 Cm Prostokątna Biały Wanl.Sav170.75wh, która wyróżnia się nowoczesnym designem oraz wspaniałą funkcjonalnością. Jej prostokątny kształt o wymiarach 170 x 75 cm idealnie wpasowuje się do aranżacji łazienkowych, zapewniając przyjemną przestrzeń do relaksu. Wygodne oparcie po jednej stronie wanny gwarantuje komfort podczas kąpieli. Wanna wykonana z wysokiej jakości akrylu jest trwała, jak również łatwa w utrzymaniu w czystości. Doskonale zatrzymuje ciepło wody, co pozwala na dłuższe korzystanie z kąpieli. Jej powierzchnia jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Wykończona w klasycznym białym kolorze, dodaje pomieszczeniu lekkości i elegancji.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Savia |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Długość dna wanny: | 121.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | WANL.SAV170.75WH |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X77X40 CM |
| Waga brutto: | 21.800 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy excellent savia 170x75 cm prostokątna biały wanl.sav170.75wh
Nr kat. 100434974
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Znakomitą propozycją do łazienki jest Wanna Do Zabudowy Excellent Savia 170x75 Cm Prostokątna Biały Wanl.Sav170.75wh, która wyróżnia się nowoczesnym designem oraz wspaniałą funkcjonalnością. Jej prostokątny kształt o wymiarach 170 x 75 cm idealnie wpasowuje się do aranżacji łazienkowych, zapewniając przyjemną przestrzeń do relaksu. Wygodne oparcie po jednej stronie wanny gwarantuje komfort podczas kąpieli. Wanna wykonana z wysokiej jakości akrylu jest trwała, jak również łatwa w utrzymaniu w czystości. Doskonale zatrzymuje ciepło wody, co pozwala na dłuższe korzystanie z kąpieli. Jej powierzchnia jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Wykończona w klasycznym białym kolorze, dodaje pomieszczeniu lekkości i elegancji.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Savia |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Długość dna wanny: | 121.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | WANL.SAV170.75WH |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X77X40 CM |
| Waga brutto: | 21.800 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


