wanna narożna prawa excellent oceana 2.0 165x75 cm asymetryczna biały waex.oce2.165np.wh
Nr kat. 100550982
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 165 cm |
| Kolekcja: | Oceana 2.0 |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Długość dna wanny: | 127.000 |
| Szerokość dna wanny: | 51.000 |
| Szeroki rant: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 169X79X66 CM |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Excellent |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Kod producenta: | WAEX.OCE2.165NP.WH |
| Waga brutto: | 48 kg |
| Outlet: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 165 cm |
| Kolekcja: | Oceana 2.0 |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Długość dna wanny: | 127.000 |
| Szerokość dna wanny: | 51.000 |
| Szeroki rant: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 169X79X66 CM |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Excellent |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Kod producenta: | WAEX.OCE2.165NP.WH |
| Waga brutto: | 48 kg |
| Outlet: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna prawa excellent oceana 2.0 165x75 cm asymetryczna biały waex.oce2.165np.wh
Nr kat. 100550982
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




