wanna narożna do zabudowy lewa polimat selena 140x90 asymetryczna biały połysk 00570
Nr kat. 100468822
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 140 cm |
| Kolekcja: | selena |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość dna wanny: | 94.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 150 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kod producenta: | 00570 |
| Outlet: | Tak |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 140 cm |
| Kolekcja: | selena |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość dna wanny: | 94.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 150 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kod producenta: | 00570 |
| Outlet: | Tak |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna do zabudowy lewa polimat selena 140x90 asymetryczna biały połysk 00570
Nr kat. 100468822
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


