wanna narożna lewa besco rima 140x90 cm asymetryczna biały połysk war-140-nl
Nr kat. 100181067

opis produktu
Wanny narożne to idealny kompromis pomiędzy designem, a komfortem. Prezentowany model lewostronny o wymiarze 140x90 cm oraz głębokości 50 cm zajmuje niewiele miejsca, dlatego pozwala zaoszczędzić łazienkową przestrzeń. Wanny wykonane z akrylu nie wymagają szczególnej konserwacji, a mimo to wykazują szereg praktycznych zalet. Nie ulegają zarysowaniom, wykazują właściwości odporne na uderzenie, nie żółkną, wyciszają dźwięk strumienia wody, a ponadto mają przyjemnością, ciepłą i gładką powierzchnię. Wanny narożne Besco Rima posiadają dodatkowo praktyczne siedzisko i oparcie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | rima |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 140 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 96.000 |
| Szerokość dna wanny: | 50.000 |
| Pojemność wanny: | 165 L |
| Kod producenta: | WAR-140-NL |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Wanny narożne to idealny kompromis pomiędzy designem, a komfortem. Prezentowany model lewostronny o wymiarze 140x90 cm oraz głębokości 50 cm zajmuje niewiele miejsca, dlatego pozwala zaoszczędzić łazienkową przestrzeń. Wanny wykonane z akrylu nie wymagają szczególnej konserwacji, a mimo to wykazują szereg praktycznych zalet. Nie ulegają zarysowaniom, wykazują właściwości odporne na uderzenie, nie żółkną, wyciszają dźwięk strumienia wody, a ponadto mają przyjemnością, ciepłą i gładką powierzchnię. Wanny narożne Besco Rima posiadają dodatkowo praktyczne siedzisko i oparcie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | rima |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 140 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 96.000 |
| Szerokość dna wanny: | 50.000 |
| Pojemność wanny: | 165 L |
| Kod producenta: | WAR-140-NL |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa besco rima 140x90 cm asymetryczna biały połysk war-140-nl
Nr kat. 100181067
Cena katalogowa: 1 273,05 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 273,05 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wanny narożne to idealny kompromis pomiędzy designem, a komfortem. Prezentowany model lewostronny o wymiarze 140x90 cm oraz głębokości 50 cm zajmuje niewiele miejsca, dlatego pozwala zaoszczędzić łazienkową przestrzeń. Wanny wykonane z akrylu nie wymagają szczególnej konserwacji, a mimo to wykazują szereg praktycznych zalet. Nie ulegają zarysowaniom, wykazują właściwości odporne na uderzenie, nie żółkną, wyciszają dźwięk strumienia wody, a ponadto mają przyjemnością, ciepłą i gładką powierzchnię. Wanny narożne Besco Rima posiadają dodatkowo praktyczne siedzisko i oparcie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | rima |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 140 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 96.000 |
| Szerokość dna wanny: | 50.000 |
| Pojemność wanny: | 165 L |
| Kod producenta: | WAR-140-NL |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


