wanna narożna do zabudowy prawa polimat frida 150x90 cm asymetryczna biały połysk 00273
Nr kat. 100260133
opis produktu
Wanna asymetryczna 150x90 Polimat Frida 00273 to model prawostronny, który idealnie sprawdzi się w roli wanny narożnej. Model posiada 150 cm długości, 90 cm szerokości, 60 cm wysokości oraz 45 cm głębokości, zaś objętość do przelewu wynosi 180 litrów. Propozycja wanny asymetrycznej w kolorze białym z odpływem umiejscowionym z boku objęta jest 10-letnią gwarancją. Wanna akrylowa jest łatwa w pielęgnacji, przyjemna w dotyku, a ponadto wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie traci koloru i nie ulega przebarwieniom pod wpływem chemikaliów oraz promieniowania UV.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Polimat |
|---|---|
| Kolekcja: | frida |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Długość dna wanny: | 115.000 |
| Szerokość dna wanny: | 48.000 |
| Pojemność wanny: | 180 L |
| Kod producenta: | 00273 |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanna asymetryczna 150x90 Polimat Frida 00273 to model prawostronny, który idealnie sprawdzi się w roli wanny narożnej. Model posiada 150 cm długości, 90 cm szerokości, 60 cm wysokości oraz 45 cm głębokości, zaś objętość do przelewu wynosi 180 litrów. Propozycja wanny asymetrycznej w kolorze białym z odpływem umiejscowionym z boku objęta jest 10-letnią gwarancją. Wanna akrylowa jest łatwa w pielęgnacji, przyjemna w dotyku, a ponadto wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie traci koloru i nie ulega przebarwieniom pod wpływem chemikaliów oraz promieniowania UV.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Polimat |
|---|---|
| Kolekcja: | frida |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Długość dna wanny: | 115.000 |
| Szerokość dna wanny: | 48.000 |
| Pojemność wanny: | 180 L |
| Kod producenta: | 00273 |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna do zabudowy prawa polimat frida 150x90 cm asymetryczna biały połysk 00273
Nr kat. 100260133
Cena katalogowa: 1 266,90 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 266,90 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wanna asymetryczna 150x90 Polimat Frida 00273 to model prawostronny, który idealnie sprawdzi się w roli wanny narożnej. Model posiada 150 cm długości, 90 cm szerokości, 60 cm wysokości oraz 45 cm głębokości, zaś objętość do przelewu wynosi 180 litrów. Propozycja wanny asymetrycznej w kolorze białym z odpływem umiejscowionym z boku objęta jest 10-letnią gwarancją. Wanna akrylowa jest łatwa w pielęgnacji, przyjemna w dotyku, a ponadto wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie traci koloru i nie ulega przebarwieniom pod wpływem chemikaliów oraz promieniowania UV.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Polimat |
|---|---|
| Kolekcja: | frida |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Długość dna wanny: | 115.000 |
| Szerokość dna wanny: | 48.000 |
| Pojemność wanny: | 180 L |
| Kod producenta: | 00273 |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


