velvet platin
Nr kat. 100200762
opis produktu
Jeżeli szukasz miękkiego, a zarazem uniwersalnego dywanu, który dopasuje się do większości aranżacji wnętrz, to idealnym wyborem będzie model VELVET PLATIN o brązowej kolorystyce. Włochate runo typu shaggy jest gęste i długo zachowuje swoją puszystość. Wykonane z poliestrowych włókien charakteryzuje się wytrzymałością podczas codziennej eksploatacji. Dzięki temu prezentowany model zachowa swój niezmiennie atrakcyjny wygląd przez długi czas. Prostokątny produkt o wymiarach 60cm x 110cm polecany jest do pomieszczeń sypialnianych oraz salonu, gdzie będzie pełnił funkcję dekoracyjną oraz ochronną podłogi.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 28 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 0.60 x 1.10 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli szukasz miękkiego, a zarazem uniwersalnego dywanu, który dopasuje się do większości aranżacji wnętrz, to idealnym wyborem będzie model VELVET PLATIN o brązowej kolorystyce. Włochate runo typu shaggy jest gęste i długo zachowuje swoją puszystość. Wykonane z poliestrowych włókien charakteryzuje się wytrzymałością podczas codziennej eksploatacji. Dzięki temu prezentowany model zachowa swój niezmiennie atrakcyjny wygląd przez długi czas. Prostokątny produkt o wymiarach 60cm x 110cm polecany jest do pomieszczeń sypialnianych oraz salonu, gdzie będzie pełnił funkcję dekoracyjną oraz ochronną podłogi.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 28 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 0.60 x 1.10 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
velvet platin
Nr kat. 100200762
Pamiętaj o







