wykładzina dywanowa unique fioletowy 4m
Nr kat. 100333648
opis produktu
Unique Fioletowy to wykładzina dywanowa typu Saxon, która sprawdzi się w dużych, intensywnie użytkowanych pomieszczeniach domowych. Wyróżnia ją 11 mm wysokość runa oraz grubość całkowita wynosząca 13 mm. Wykładzina jest trwała i odporna na blaknięcie po długim okresie użytkowania, wykazuje odporność na promienie UV i ma klasę użytkową – domową, duże natężenie. Prezentowany produkt może być układany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Wykładzina Unique Fioletowy tworzy piękną i wysoce trwałą powierzchnię idealną do salonów i sypialni, która zachwyca swoją subtelną strukturą.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.140 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ: | Saxon |
| Grubość: | 13 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1350 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Unique Fioletowy to wykładzina dywanowa typu Saxon, która sprawdzi się w dużych, intensywnie użytkowanych pomieszczeniach domowych. Wyróżnia ją 11 mm wysokość runa oraz grubość całkowita wynosząca 13 mm. Wykładzina jest trwała i odporna na blaknięcie po długim okresie użytkowania, wykazuje odporność na promienie UV i ma klasę użytkową – domową, duże natężenie. Prezentowany produkt może być układany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Wykładzina Unique Fioletowy tworzy piękną i wysoce trwałą powierzchnię idealną do salonów i sypialni, która zachwyca swoją subtelną strukturą.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.140 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ: | Saxon |
| Grubość: | 13 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1350 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa unique fioletowy 4m
Nr kat. 100333648
Pamiętaj o



