umywalka ścienna uptrend devo 27x40 cm prostokątna prawa biały połysk str4295
Nr kat. 100477247
opis produktu
Umywalka ścienna Uptrend Devo 27x40 cm prostokątna prawa biały połysk str4295 to umywalka przeznaczona do montażu ściennego, która stanowi idealne rozwiązanie do małych łazienek. Powyższa umywalka prostokątna z prawostronnym otworem przeznaczonym do montażu baterii posiada uniwersalny odcień bieli oraz połyskujące wykończenie powierzchni. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40,5 cm szerokości, 27 cm głębokości oraz 14 cm wysokości. Umywalka prostokątna z korkiem została wyposażona w otwór przelewowy oraz otwór na baterię. Wykonana z ceramiki, jest odporna nie tylko na zarysowania, ale także szkodliwe działanie rdzy oraz kamienia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Devo |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 40.5 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 27 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | STR4295 |
| Waga brutto: | 8 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka ścienna Uptrend Devo 27x40 cm prostokątna prawa biały połysk str4295 to umywalka przeznaczona do montażu ściennego, która stanowi idealne rozwiązanie do małych łazienek. Powyższa umywalka prostokątna z prawostronnym otworem przeznaczonym do montażu baterii posiada uniwersalny odcień bieli oraz połyskujące wykończenie powierzchni. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40,5 cm szerokości, 27 cm głębokości oraz 14 cm wysokości. Umywalka prostokątna z korkiem została wyposażona w otwór przelewowy oraz otwór na baterię. Wykonana z ceramiki, jest odporna nie tylko na zarysowania, ale także szkodliwe działanie rdzy oraz kamienia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Devo |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 40.5 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 27 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | STR4295 |
| Waga brutto: | 8 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka ścienna uptrend devo 27x40 cm prostokątna prawa biały połysk str4295
Nr kat. 100477247
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


