umywalka ścienna uptrend auris 25x50 cm prostokątna lewa biały połysk tr4127
Nr kat. 100477234
opis produktu
Umywalka ścienna Uptrend Auris 25x50 cm prostokątna lewa biały połysk tr4127 to model, który idealnie sprawdzi się w małych łazienkach i toaletach. Umywalka prostokątna przeznaczona do montażu ściennego mierzy 50 cm szerokości, 26 cm głębokości oraz 15 cm wysokości. Ceramiczny model w białym kolorze posiada gładką i połyskującą powierzchnię, która zachowuje nieskazitelną czystość przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Umywalka prostokątna o wyrazistym kształcie doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych. Model wyposażony został w otwór na baterię oraz otwór przelewowy, który zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Auris |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 14.8 cm |
| Głębokość : | 26 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | TR4127 |
| Waga brutto: | 12 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka ścienna Uptrend Auris 25x50 cm prostokątna lewa biały połysk tr4127 to model, który idealnie sprawdzi się w małych łazienkach i toaletach. Umywalka prostokątna przeznaczona do montażu ściennego mierzy 50 cm szerokości, 26 cm głębokości oraz 15 cm wysokości. Ceramiczny model w białym kolorze posiada gładką i połyskującą powierzchnię, która zachowuje nieskazitelną czystość przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Umywalka prostokątna o wyrazistym kształcie doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych. Model wyposażony został w otwór na baterię oraz otwór przelewowy, który zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Auris |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 14.8 cm |
| Głębokość : | 26 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | TR4127 |
| Waga brutto: | 12 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka ścienna uptrend auris 25x50 cm prostokątna lewa biały połysk tr4127
Nr kat. 100477234
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


