umywalka nablatowa uptrend sparrow 50x30 cm owalna biały połysk tr41385
Nr kat. 100477219
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Sparrow 30x50 cm owalna biały połysk tr41385 to umywalka owalna, której łagodną linię i subtelną kolorystykę docenią miłośnicy minimalizmu oraz ponadczasowych rozwiązań. Prezentowana umywalka biała o połyskującym wykończeniu powierzchni zachwyca smukłymi ściankami oraz cienkim rantem. Model o wymiarach wynoszących 50 cm szerokości, 30 cm głębokości oraz 14 cm wysokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych kolorach. Umywalki ceramiczne producenta Uptrend wykazują właściwości odporne na szkodliwe działanie rdzy i kamienia. Są łatwe w pielęgnacji, a ich powierzchnia pokryta dodatkową warstwą szkliwa nie ulega zarysowaniom.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Sparrow |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 30 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR41385 |
| Waga brutto: | 8.600 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Sparrow 30x50 cm owalna biały połysk tr41385 to umywalka owalna, której łagodną linię i subtelną kolorystykę docenią miłośnicy minimalizmu oraz ponadczasowych rozwiązań. Prezentowana umywalka biała o połyskującym wykończeniu powierzchni zachwyca smukłymi ściankami oraz cienkim rantem. Model o wymiarach wynoszących 50 cm szerokości, 30 cm głębokości oraz 14 cm wysokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych kolorach. Umywalki ceramiczne producenta Uptrend wykazują właściwości odporne na szkodliwe działanie rdzy i kamienia. Są łatwe w pielęgnacji, a ich powierzchnia pokryta dodatkową warstwą szkliwa nie ulega zarysowaniom.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Sparrow |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 30 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR41385 |
| Waga brutto: | 8.600 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa uptrend sparrow 50x30 cm owalna biały połysk tr41385
Nr kat. 100477219
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


