umywalka nablatowa invena naksos 46x53,5 cm asymetryczna biały połysk ce-55-001-c
Nr kat. 100591821
opis produktu
Umywalka nablatowa Invena Naksos wyróżnia się asymetrycznym heksagonalnym kształtem, który stanowi wyrazisty element łazienki. Biała ceramika w połysku nadaje wnętrzu elegancji i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szerokość 46,5 cm zapewnia komfortową przestrzeń użytkową do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Głębokość misy 12 cm gwarantuje wygodę użytkowania bez rozchlapywania wody. Brak otworu na baterię oznacza montaż armatury na blacie lub ścianie, co daje swobodę w aranżacji przestrzeni. Ceramiczne wykonanie zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Asymetryczny kształt heksagonalny dodaje łazience nowoczesnego charakteru. Producent Invena udziela aż 10 lat gwarancji, potwierdzając wysoką jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnego designu w połączeniu z funkcjonalnością.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Naksos |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | INVENA |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki heksagonalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 46.5 cm |
| Wysokość: | 14.5 cm |
| Głębokość : | 53 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | CE-55-001-C |
| Waga brutto: | 9 kg |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka nablatowa Invena Naksos wyróżnia się asymetrycznym heksagonalnym kształtem, który stanowi wyrazisty element łazienki. Biała ceramika w połysku nadaje wnętrzu elegancji i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szerokość 46,5 cm zapewnia komfortową przestrzeń użytkową do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Głębokość misy 12 cm gwarantuje wygodę użytkowania bez rozchlapywania wody. Brak otworu na baterię oznacza montaż armatury na blacie lub ścianie, co daje swobodę w aranżacji przestrzeni. Ceramiczne wykonanie zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Asymetryczny kształt heksagonalny dodaje łazience nowoczesnego charakteru. Producent Invena udziela aż 10 lat gwarancji, potwierdzając wysoką jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnego designu w połączeniu z funkcjonalnością.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Naksos |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | INVENA |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki heksagonalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 46.5 cm |
| Wysokość: | 14.5 cm |
| Głębokość : | 53 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | CE-55-001-C |
| Waga brutto: | 9 kg |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa invena naksos 46x53,5 cm asymetryczna biały połysk ce-55-001-c
Nr kat. 100591821
Wybrane dla Ciebie







