umywalka nablatowa deante temisto 50x40 cm prostokątna biały połysk cdt_6u4s
Nr kat. 100308547




















opis produktu
Prostokątna umywalka stawiana na blacie z serii Temisto, spodoba się wielbicielom geometrycznych, prostych form i minimalistycznych aranżacji. Prezentowana umywalka nablatowa w wykończeniu w ponadczasowej bieli charakteryzuje się szerszym rantem z fabrycznym otworem dostosowanym do baterii jednootworowych oraz otworem przelewowym, zapobiegającym przelaniu się wody przy zamkniętym odpływie. Prosta forma i zastosowane materiały ułatwiają utrzymanie umywalki w czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | temisto |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Głębokość : | 40 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CDT_6U4S |
| Waga brutto: | 12.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




















opis produktu
Prostokątna umywalka stawiana na blacie z serii Temisto, spodoba się wielbicielom geometrycznych, prostych form i minimalistycznych aranżacji. Prezentowana umywalka nablatowa w wykończeniu w ponadczasowej bieli charakteryzuje się szerszym rantem z fabrycznym otworem dostosowanym do baterii jednootworowych oraz otworem przelewowym, zapobiegającym przelaniu się wody przy zamkniętym odpływie. Prosta forma i zastosowane materiały ułatwiają utrzymanie umywalki w czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | temisto |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Głębokość : | 40 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CDT_6U4S |
| Waga brutto: | 12.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa deante temisto 50x40 cm prostokątna biały połysk cdt_6u4s
Nr kat. 100308547
Cena katalogowa: 579 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 579 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Prostokątna umywalka stawiana na blacie z serii Temisto, spodoba się wielbicielom geometrycznych, prostych form i minimalistycznych aranżacji. Prezentowana umywalka nablatowa w wykończeniu w ponadczasowej bieli charakteryzuje się szerszym rantem z fabrycznym otworem dostosowanym do baterii jednootworowych oraz otworem przelewowym, zapobiegającym przelaniu się wody przy zamkniętym odpływie. Prosta forma i zastosowane materiały ułatwiają utrzymanie umywalki w czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | temisto |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Głębokość : | 40 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CDT_6U4S |
| Waga brutto: | 12.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieMogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


