umywalka nablatowa cersanit savio 50 cm owalna biały połysk k711-006-pt
Nr kat. 100526983
opis produktu
Umywalka nablatowa Cersanit Savio wyróżnia się owalnym kształtem i białą ceramiką w połysku, która nadaje łazience elegancji. Szerokość 50 cm i głębokość 38 cm zapewniają komfortową przestrzeń użytkową do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Ceramiczne wykonanie gwarantuje trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Powierzchnia w połysku ułatwia utrzymanie czystości i nadaje wnętrzu świeży wygląd. Brak otworu na baterię oznacza montaż armatury na blacie lub ścianie, co daje swobodę aranżacji. Owalna forma umywalki harmonijnie komponuje się z każdym stylem łazienki. Producent Cersanit udziela 2 lat gwarancji na produkt. Idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego i estetycznego wyposażenia łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Savio |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 13.5 cm |
| Głębokość : | 38 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | K711-006-PT |
| Waga brutto: | 9 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka nablatowa Cersanit Savio wyróżnia się owalnym kształtem i białą ceramiką w połysku, która nadaje łazience elegancji. Szerokość 50 cm i głębokość 38 cm zapewniają komfortową przestrzeń użytkową do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Ceramiczne wykonanie gwarantuje trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Powierzchnia w połysku ułatwia utrzymanie czystości i nadaje wnętrzu świeży wygląd. Brak otworu na baterię oznacza montaż armatury na blacie lub ścianie, co daje swobodę aranżacji. Owalna forma umywalki harmonijnie komponuje się z każdym stylem łazienki. Producent Cersanit udziela 2 lat gwarancji na produkt. Idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego i estetycznego wyposażenia łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Savio |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 13.5 cm |
| Głębokość : | 38 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | K711-006-PT |
| Waga brutto: | 9 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa cersanit savio 50 cm owalna biały połysk k711-006-pt
Nr kat. 100526983
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




