umywalka nablatowa besco uniqa 32x46 cm owalna biały mat ummb-u-nb
Nr kat. 100463083
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat |
| Kolekcja: | uniqa |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Głębokość : | 32 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | UMMB-U-NB |
| Waga brutto: | 12 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat |
| Kolekcja: | uniqa |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Głębokość : | 32 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | UMMB-U-NB |
| Waga brutto: | 12 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa besco uniqa 32x46 cm owalna biały mat ummb-u-nb
Nr kat. 100463083
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


