umywalka meblowa comad pure 100x46 cm prostokątna biały połysk um 100-46
Nr kat. 100615805
opis produktu
Umywalka meblowa Comad Pure 100x46 cm wykonana z wytrzymałego konglomeratu zapewnia trwałość na lata użytkowania. Prostokątna forma o szerokości 100 cm i głębokości 46 cm oferuje przestronną powierzchnię do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Biała powierzchnia w połysku nadaje łazience świeżości i ułatwia utrzymanie czystości. Praktyczny otwór przelewowy zabezpiecza przed przypadkowym zalaniem pomieszczenia. Przygotowany otwór na baterię umożliwia wygodny montaż armatury bezpośrednio w umywalce. Konglomeratowy materiał cechuje się odpornością na wilgoć i zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas. Model należy do kolekcji Pure. Producent udziela 2 lat gwarancji na produkt. Doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników szukających funkcjonalności w eleganckiej formie
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat |
| Kolekcja: | Pure |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 46 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | UM 100-46 |
| Waga brutto: | 18.500 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka meblowa Comad Pure 100x46 cm wykonana z wytrzymałego konglomeratu zapewnia trwałość na lata użytkowania. Prostokątna forma o szerokości 100 cm i głębokości 46 cm oferuje przestronną powierzchnię do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Biała powierzchnia w połysku nadaje łazience świeżości i ułatwia utrzymanie czystości. Praktyczny otwór przelewowy zabezpiecza przed przypadkowym zalaniem pomieszczenia. Przygotowany otwór na baterię umożliwia wygodny montaż armatury bezpośrednio w umywalce. Konglomeratowy materiał cechuje się odpornością na wilgoć i zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas. Model należy do kolekcji Pure. Producent udziela 2 lat gwarancji na produkt. Doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników szukających funkcjonalności w eleganckiej formie
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat |
| Kolekcja: | Pure |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 46 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | UM 100-46 |
| Waga brutto: | 18.500 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka meblowa comad pure 100x46 cm prostokątna biały połysk um 100-46
Nr kat. 100615805
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










