szafka pod umywalkę rodan slim 60 cm kaszmir
Nr kat. 100551299















opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Slim 60 cm kaszmir to model, który wyróżnia się gładką powierzchnią oraz elegancką linią. Powyższy mebel łazienkowy kaszmirowy utrzymany jest w ekskluzywnym i szykownym, a jednocześnie ponadczasowym odcieniu beżu z nutą szarości. Naturalną kolorystykę podkreśla matowe wykończenie powierzchni. Front prezentowanego modelu okala wąska i subtelna ramka, który nadaje całości unikalny efekt. Szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami o częściowym wysuwie została wzbogacona o system cichego domknięcia. Mebel łazienkowy z płyty MDF gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz utrzymania czystej powierzchni. Powyższa oferta obejmuje także uchwyty w kolorze złota, czerni oraz chromu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | slim |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 22 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi















opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Slim 60 cm kaszmir to model, który wyróżnia się gładką powierzchnią oraz elegancką linią. Powyższy mebel łazienkowy kaszmirowy utrzymany jest w ekskluzywnym i szykownym, a jednocześnie ponadczasowym odcieniu beżu z nutą szarości. Naturalną kolorystykę podkreśla matowe wykończenie powierzchni. Front prezentowanego modelu okala wąska i subtelna ramka, który nadaje całości unikalny efekt. Szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami o częściowym wysuwie została wzbogacona o system cichego domknięcia. Mebel łazienkowy z płyty MDF gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz utrzymania czystej powierzchni. Powyższa oferta obejmuje także uchwyty w kolorze złota, czerni oraz chromu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | slim |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 22 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę rodan slim 60 cm kaszmir
Nr kat. 100551299
Cena katalogowa: 629 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 629 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.
opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Slim 60 cm kaszmir to model, który wyróżnia się gładką powierzchnią oraz elegancką linią. Powyższy mebel łazienkowy kaszmirowy utrzymany jest w ekskluzywnym i szykownym, a jednocześnie ponadczasowym odcieniu beżu z nutą szarości. Naturalną kolorystykę podkreśla matowe wykończenie powierzchni. Front prezentowanego modelu okala wąska i subtelna ramka, który nadaje całości unikalny efekt. Szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami o częściowym wysuwie została wzbogacona o system cichego domknięcia. Mebel łazienkowy z płyty MDF gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz utrzymania czystej powierzchni. Powyższa oferta obejmuje także uchwyty w kolorze złota, czerni oraz chromu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | slim |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 22 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


