szafka pod umywalkę rodan flow 60 cm kaszmir
Nr kat. 100550783






















opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Flow 60 cm kaszmir to wysokiej jakości mebel łazienkowy kaszmirowy, który wyróżnia się eleganckim , a jednocześnie naturalnym odcieniem beżu. Prezentowana szafka podumywalkowa wisząca występuje w komplecie z uchwytami w trzech kolorach: złotym, czarnym oraz chromowanym. Produkt wyposażony w dwie szuflady wspiera system cichego domknięcia, który hamuje ich pęd oraz łagodnie dociąga w ostatniej fazie domknięcia. Front mebla zdobią pionowe płyciny, podkreślając wizualną lekkość bryły, a także zapewniając konstrukcji nieco dekoracyjności. Powyższa seria Flow producenta Rodan wykonana została z płyty MDF ryflowanej. Jej powierzchnia jest niezwykle łatwa w pielęgnacji oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wymiary powyższej szafki pod umywalkę sięgają 60 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 46 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | flow |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 22 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi






















opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Flow 60 cm kaszmir to wysokiej jakości mebel łazienkowy kaszmirowy, który wyróżnia się eleganckim , a jednocześnie naturalnym odcieniem beżu. Prezentowana szafka podumywalkowa wisząca występuje w komplecie z uchwytami w trzech kolorach: złotym, czarnym oraz chromowanym. Produkt wyposażony w dwie szuflady wspiera system cichego domknięcia, który hamuje ich pęd oraz łagodnie dociąga w ostatniej fazie domknięcia. Front mebla zdobią pionowe płyciny, podkreślając wizualną lekkość bryły, a także zapewniając konstrukcji nieco dekoracyjności. Powyższa seria Flow producenta Rodan wykonana została z płyty MDF ryflowanej. Jej powierzchnia jest niezwykle łatwa w pielęgnacji oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wymiary powyższej szafki pod umywalkę sięgają 60 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 46 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | flow |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 22 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę rodan flow 60 cm kaszmir
Nr kat. 100550783
Wymiary:
60 cm
1 szt.

1 szt


Wymiary:
60 cm
1 szt.

1 szt


opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Flow 60 cm kaszmir to wysokiej jakości mebel łazienkowy kaszmirowy, który wyróżnia się eleganckim , a jednocześnie naturalnym odcieniem beżu. Prezentowana szafka podumywalkowa wisząca występuje w komplecie z uchwytami w trzech kolorach: złotym, czarnym oraz chromowanym. Produkt wyposażony w dwie szuflady wspiera system cichego domknięcia, który hamuje ich pęd oraz łagodnie dociąga w ostatniej fazie domknięcia. Front mebla zdobią pionowe płyciny, podkreślając wizualną lekkość bryły, a także zapewniając konstrukcji nieco dekoracyjności. Powyższa seria Flow producenta Rodan wykonana została z płyty MDF ryflowanej. Jej powierzchnia jest niezwykle łatwa w pielęgnacji oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wymiary powyższej szafki pod umywalkę sięgają 60 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 46 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | flow |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 22 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


