szafka łazienkowa pod umywalkę uptrend panarea 60 cm czarny mat 005-su60-03
Nr kat. 100569038
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Panarea |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | MDF lakierowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 005-SU60-03 |
| Waga brutto: | 25 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Panarea |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | MDF lakierowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 005-SU60-03 |
| Waga brutto: | 25 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę uptrend panarea 60 cm czarny mat 005-su60-03
Nr kat. 100569038
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




