szafka pod umywalkę rodan vena 60 cm dąb craft złoty
Nr kat. 100606898
opis produktu
Szafka pod umywalkę Rodan Vena 60 cm dąb craft złoty to model, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, rustykalnych oraz nowoczesnych. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny powstał z płyty MDF oraz płyty laminowanej. Jego jasny odcień drewna oraz wzór usłojenia do złudzenia przypominają naturalną strukturę złocistego dębu. Szafka wisząca wyposażona została w dwie szuflady, które wspiera mechanizm cichego domknięcia. Nowoczesny charakter kolekcji Vena podkreślają frezowane płyciny pełniące rolę uchwytów. Powyższą kolekcję wyróżnia ryflowany front w postaci pionowych i wąskich lameli, które zapewniają optyczne wysmuklenie konstrukcji, oryginalną dekorację oraz efekt głębi. Wymiary prezentowanej szafki pod umywalkę sięgają 60 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | vena |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: |
|
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 21.100 kg |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka pod umywalkę Rodan Vena 60 cm dąb craft złoty to model, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, rustykalnych oraz nowoczesnych. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny powstał z płyty MDF oraz płyty laminowanej. Jego jasny odcień drewna oraz wzór usłojenia do złudzenia przypominają naturalną strukturę złocistego dębu. Szafka wisząca wyposażona została w dwie szuflady, które wspiera mechanizm cichego domknięcia. Nowoczesny charakter kolekcji Vena podkreślają frezowane płyciny pełniące rolę uchwytów. Powyższą kolekcję wyróżnia ryflowany front w postaci pionowych i wąskich lameli, które zapewniają optyczne wysmuklenie konstrukcji, oryginalną dekorację oraz efekt głębi. Wymiary prezentowanej szafki pod umywalkę sięgają 60 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | vena |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: |
|
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 21.100 kg |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę rodan vena 60 cm dąb craft złoty
Nr kat. 100606898
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie














