szafka pod umywalkę comad nova 60 cm denim 82-60-40-2s
Nr kat. 100624383

opis produktu
Szafka pod umywalkę Comad Nova 60 cm denim 82-60-40-2S to praktyczne rozwiązanie do łazienki z dwoma pojemnymi szufladami. Wykonana z trwałego MDF w niebieskim kolorze denim o matowym wykończeniu. System cichego domykania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie szuflad. Efektowne ryflowanie frontów nadaje meblowi nowoczesny charakter. Zintegrowane uchwyty tworzą spójną, minimalistyczną linię. Wisząca konstrukcja ułatwia utrzymanie czystości podłogi. Wymiary 60x57x39 cm gwarantują optymalną pojemność przy zachowaniu kompaktowej formy. Szafka należy do kolekcji Nova, co pozwala na stworzenie kompleksowej aranżacji łazienki. Produkt dostarczany jest w elementach do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | 82-60-40-2S |
| Waga brutto: | 20.760 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szafka pod umywalkę Comad Nova 60 cm denim 82-60-40-2S to praktyczne rozwiązanie do łazienki z dwoma pojemnymi szufladami. Wykonana z trwałego MDF w niebieskim kolorze denim o matowym wykończeniu. System cichego domykania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie szuflad. Efektowne ryflowanie frontów nadaje meblowi nowoczesny charakter. Zintegrowane uchwyty tworzą spójną, minimalistyczną linię. Wisząca konstrukcja ułatwia utrzymanie czystości podłogi. Wymiary 60x57x39 cm gwarantują optymalną pojemność przy zachowaniu kompaktowej formy. Szafka należy do kolekcji Nova, co pozwala na stworzenie kompleksowej aranżacji łazienki. Produkt dostarczany jest w elementach do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | 82-60-40-2S |
| Waga brutto: | 20.760 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę comad nova 60 cm denim 82-60-40-2s
Nr kat. 100624383
Cena katalogowa: 638 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 638 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka pod umywalkę Comad Nova 60 cm denim 82-60-40-2S to praktyczne rozwiązanie do łazienki z dwoma pojemnymi szufladami. Wykonana z trwałego MDF w niebieskim kolorze denim o matowym wykończeniu. System cichego domykania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie szuflad. Efektowne ryflowanie frontów nadaje meblowi nowoczesny charakter. Zintegrowane uchwyty tworzą spójną, minimalistyczną linię. Wisząca konstrukcja ułatwia utrzymanie czystości podłogi. Wymiary 60x57x39 cm gwarantują optymalną pojemność przy zachowaniu kompaktowej formy. Szafka należy do kolekcji Nova, co pozwala na stworzenie kompleksowej aranżacji łazienki. Produkt dostarczany jest w elementach do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | 82-60-40-2S |
| Waga brutto: | 20.760 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


