szafka pod umywalkę 90 elita futuris
Nr kat. 100193851
opis produktu
Chcąc wprowadzić do swojej łazienki interesujący oraz uniwersalny wygląd, warto zainteresować się szafką pod umywalkę z kolekcji FUTURIS o szerokości 90 cm. Wykonana została z płyty laminowanej, lakierowanej o białym kolorze. Odznacza się szczególną solidnością oraz odpornością na środki chemiczne, a także długotrwałe oddziaływanie wilgoci. Produkt posiada jedną szufladę, która dzięki swojej dużej pojemności, zapewnia odpowiednie miejsce do przechowywania najważniejszych przedmiotów w łazience. Prezentowany model polecany jest przede wszystkim do skompletowania z innymi meblami łazienkowymi od firmy Elita.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Futuris |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 166933 |
| Waga brutto: | 20.600 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Chcąc wprowadzić do swojej łazienki interesujący oraz uniwersalny wygląd, warto zainteresować się szafką pod umywalkę z kolekcji FUTURIS o szerokości 90 cm. Wykonana została z płyty laminowanej, lakierowanej o białym kolorze. Odznacza się szczególną solidnością oraz odpornością na środki chemiczne, a także długotrwałe oddziaływanie wilgoci. Produkt posiada jedną szufladę, która dzięki swojej dużej pojemności, zapewnia odpowiednie miejsce do przechowywania najważniejszych przedmiotów w łazience. Prezentowany model polecany jest przede wszystkim do skompletowania z innymi meblami łazienkowymi od firmy Elita.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Futuris |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 166933 |
| Waga brutto: | 20.600 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 90 elita futuris
Nr kat. 100193851
Przeglądaj inne z kolekcji









