szafka łazienkowa pod umywalkę comad adel 80 cm czarny mat adel black 82-80-b-2s
Nr kat. 100419920

opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Adel 80 cm czarny mat adel black 82-80-b-2s to nowoczesna, wyrazista i elegancka szafka podumywalkowa, która łączy styl z funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Model z systemem cichego domknięcia posiada dwie pojemne szuflady oraz metaliczne uchwyty, które rozświetlają ciemną bryłę. Mebel łazienkowy czarny o matowym wykończeniu powierzchni charakteryzuje się strukturalnym i frezowanym frontem przypominającym pionowe lamele. Szafka łazienkowa z płyty laminowanej mierzy 80 cm szerokości, 46 cm głębokości oraz 57 cm wysokości. Meble łazienkowe Adel producenta Comad objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Zestaw zawiera: | Uchwyt |
| Kolekcja: | Adel |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Front ryflowany: | Tak |
| Zgłoś remont: | TAK |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Waga brutto: | 26 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Adel 80 cm czarny mat adel black 82-80-b-2s to nowoczesna, wyrazista i elegancka szafka podumywalkowa, która łączy styl z funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Model z systemem cichego domknięcia posiada dwie pojemne szuflady oraz metaliczne uchwyty, które rozświetlają ciemną bryłę. Mebel łazienkowy czarny o matowym wykończeniu powierzchni charakteryzuje się strukturalnym i frezowanym frontem przypominającym pionowe lamele. Szafka łazienkowa z płyty laminowanej mierzy 80 cm szerokości, 46 cm głębokości oraz 57 cm wysokości. Meble łazienkowe Adel producenta Comad objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Zestaw zawiera: | Uchwyt |
| Kolekcja: | Adel |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Front ryflowany: | Tak |
| Zgłoś remont: | TAK |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Waga brutto: | 26 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę comad adel 80 cm czarny mat adel black 82-80-b-2s
Nr kat. 100419920
Cena katalogowa: 775 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 775 zł/szt
1 szt



Cena katalogowa: 775 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 775 zł/szt
1 szt



opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Adel 80 cm czarny mat adel black 82-80-b-2s to nowoczesna, wyrazista i elegancka szafka podumywalkowa, która łączy styl z funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Model z systemem cichego domknięcia posiada dwie pojemne szuflady oraz metaliczne uchwyty, które rozświetlają ciemną bryłę. Mebel łazienkowy czarny o matowym wykończeniu powierzchni charakteryzuje się strukturalnym i frezowanym frontem przypominającym pionowe lamele. Szafka łazienkowa z płyty laminowanej mierzy 80 cm szerokości, 46 cm głębokości oraz 57 cm wysokości. Meble łazienkowe Adel producenta Comad objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Zestaw zawiera: | Uchwyt |
| Kolekcja: | Adel |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Front ryflowany: | Tak |
| Zgłoś remont: | TAK |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Waga brutto: | 26 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


