szafka łazienkowa pod umywalkę oristo etna uni 60 cm czarny mat or52-sd2s-60-8
Nr kat. 100430321





opis produktu
Szafka Pod Umywalkę 60 Oristo Etna jest świetną propozycją, która umożliwi stworzenie funkcjonalnej i estetycznej strefy umywalkowej w łazience. Wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej, z lakierowanym frontem, jest trwała i odporna na uszkodzenia. Dostępna jest w eleganckiej czarnej matowej barwie, ale można ją również zamówić w innych kolorach. Dwie szuflady wyposażone w cichy domyk i pełny wysuw, zapewniają wygodne korzystanie z mebla. Wymiary Szafki Pod Umywalkę 60 Oristo Etna wynoszą - 50 cm wysokości, 59.6 cm szerokości i 46 cm głębokości. Dostarczany produkt jest zmontowany i został objęty 5-letnią gwarancją producenta. Uchwyty można do niego zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | OR52-SD2S-60-8 |
| Waga brutto: | 30.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Szafka Pod Umywalkę 60 Oristo Etna jest świetną propozycją, która umożliwi stworzenie funkcjonalnej i estetycznej strefy umywalkowej w łazience. Wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej, z lakierowanym frontem, jest trwała i odporna na uszkodzenia. Dostępna jest w eleganckiej czarnej matowej barwie, ale można ją również zamówić w innych kolorach. Dwie szuflady wyposażone w cichy domyk i pełny wysuw, zapewniają wygodne korzystanie z mebla. Wymiary Szafki Pod Umywalkę 60 Oristo Etna wynoszą - 50 cm wysokości, 59.6 cm szerokości i 46 cm głębokości. Dostarczany produkt jest zmontowany i został objęty 5-letnią gwarancją producenta. Uchwyty można do niego zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | OR52-SD2S-60-8 |
| Waga brutto: | 30.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę oristo etna uni 60 cm czarny mat or52-sd2s-60-8
Nr kat. 100430321
Cena katalogowa: 1 655,58 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 655,58 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.
opis produktu
Szafka Pod Umywalkę 60 Oristo Etna jest świetną propozycją, która umożliwi stworzenie funkcjonalnej i estetycznej strefy umywalkowej w łazience. Wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej, z lakierowanym frontem, jest trwała i odporna na uszkodzenia. Dostępna jest w eleganckiej czarnej matowej barwie, ale można ją również zamówić w innych kolorach. Dwie szuflady wyposażone w cichy domyk i pełny wysuw, zapewniają wygodne korzystanie z mebla. Wymiary Szafki Pod Umywalkę 60 Oristo Etna wynoszą - 50 cm wysokości, 59.6 cm szerokości i 46 cm głębokości. Dostarczany produkt jest zmontowany i został objęty 5-letnią gwarancją producenta. Uchwyty można do niego zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | OR52-SD2S-60-8 |
| Waga brutto: | 30.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


