szafka łazienkowa pod umywalkę senti malta plus 60 cm biały połysk
Nr kat. 100417913








opis produktu
Szafka Pod Umywalkę 60 Malta Plus S1014-008 to funkcjonalne rozwiązanie do łazienki. Jej wisząca konstrukcja sprawia, że oszczędzasz przestrzeń, a jednocześnie zyskujesz elegancki design. Dwie praktyczne szuflady szafki pozwalają na uporządkowane przechowywanie niezbędnych akcesoriów łazienkowych, a funkcja cichego domyku gwarantuje komfort użytkowania i zwiększa trwałość mebla. Szafka Pod Umywalkę 60 Malta Plus S1014-008 wykonana z płyty wiórowej lakierowanej odznacza się nie tylko solidnością, ale również estetyką. Jej biały kolor nadaje wnętrzu lekkości oraz świeżości i sprawia, że łazienka jest miejscem pełnym harmonii.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S1014-008 |
| Waga brutto: | 20.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
Szafka Pod Umywalkę 60 Malta Plus S1014-008 to funkcjonalne rozwiązanie do łazienki. Jej wisząca konstrukcja sprawia, że oszczędzasz przestrzeń, a jednocześnie zyskujesz elegancki design. Dwie praktyczne szuflady szafki pozwalają na uporządkowane przechowywanie niezbędnych akcesoriów łazienkowych, a funkcja cichego domyku gwarantuje komfort użytkowania i zwiększa trwałość mebla. Szafka Pod Umywalkę 60 Malta Plus S1014-008 wykonana z płyty wiórowej lakierowanej odznacza się nie tylko solidnością, ale również estetyką. Jej biały kolor nadaje wnętrzu lekkości oraz świeżości i sprawia, że łazienka jest miejscem pełnym harmonii.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S1014-008 |
| Waga brutto: | 20.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę senti malta plus 60 cm biały połysk
Nr kat. 100417913
Cena katalogowa: 549 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 549 zł/szt
1 szt





Cena katalogowa: 549 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 549 zł/szt
1 szt





opis produktu
Szafka Pod Umywalkę 60 Malta Plus S1014-008 to funkcjonalne rozwiązanie do łazienki. Jej wisząca konstrukcja sprawia, że oszczędzasz przestrzeń, a jednocześnie zyskujesz elegancki design. Dwie praktyczne szuflady szafki pozwalają na uporządkowane przechowywanie niezbędnych akcesoriów łazienkowych, a funkcja cichego domyku gwarantuje komfort użytkowania i zwiększa trwałość mebla. Szafka Pod Umywalkę 60 Malta Plus S1014-008 wykonana z płyty wiórowej lakierowanej odznacza się nie tylko solidnością, ale również estetyką. Jej biały kolor nadaje wnętrzu lekkości oraz świeżości i sprawia, że łazienka jest miejscem pełnym harmonii.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S1014-008 |
| Waga brutto: | 20.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


